تبلیغات
سرباز صفر مولا - علل گرایش به مسیحیت در ایران
سرباز صفر مولا
این الطالب بدم المقتول بکربلا

مطلبی درمورد

علل گرایش به مسیحیت در ایران

رو تو وبلاگ یزدان نیاز دیدم که خیلی نگران کننده بود

وقتی درباره این مطلب تو گوگل سرچ کردم خبر های نگران کننده دیگری دیدم

پیشنهاد میکنم برای آگاهی بیشتر موضوع این پست رو توگوگل سرچ کنید.

به خاطر امریکا رفتن مسیحی نشوید ؟

فعالیت مسیونر های مذهبی بعد از انقلاب

بعد از انقلاب اسلامی ایران .مبلغان مذهب مسحیت در شکل و فرم جدیدی شروع به فعالیت در ایران کردن دستجات مختلط از پسران و دختران مذهبی با استفاده از شعر و اهنگ و محافل مختلط و تحت تاثیر قرار دادن احساسات جوانان به خصوص طبقه دانشگاهی به خوبی توانستند بسیاری از جوانان ایرانی را به مسلک خود در آورند .به خوبی به یاد دارم که در سال 1359 به همراه دوستم به یکی از این مجالس رفتم دختران و پسران با گیتار شعری را در مورد مسیح و روح خدا می خواندند و انسان نا خوداگاه تحت تاثیر محیط جو گیر می شد و دوستم که پدرش مسلمان و یک حاجی بازاری بود و چند ماهی بود که مسیحی شده بود من را تشویق به تغیر مذهب نمود .در آنروز عمق مسله را درک ننموده تا اینکه پس از سی سال موقعی که در منطقه پونک ساکن شده بودم با تعدای زیادی از کارمندان دولت روبرو شدم که مسیحی شده بودند و جالب اینکه  این اشخاص چه در شناسنامه و چه در محل کار خود را مسلمان معرفی می کردند .و جالبتر اینکه پدر و مادر مسلمان که مسیحی شده بودند اطفال خود را هر یکشنبه به کلیسا می بردند .و در منزل انها فقط صحبت از مهر و ایمان به عیسی مسیح (ع) بود .

این مسله نشان می دهد که دولت و سردمداران مذهبی ایران نتوانسته اند به خوبی مسایل اسلامی را در بین ایرانیان بسط و گسترش دهند و گسترش تغیر مذهب در ایران با روند رو به رشدی در حال افزایش است .

 

به خاطر امریکا رفتن مسیحی نشوید ؟

فعالیت مسیونر های مذهبی بعد از انقلاب

بعد از انقلاب اسلامی ایران .مبلغان مذهب مسحیت در شکل و فرم جدیدی شروع به فعالیت در ایران کردن دستجات مختلط از پسران و دختران مذهبی با استفاده از شعر و اهنگ و محافل مختلط و تحت تاثیر قرار دادن احساسات جوانان به خصوص طبقه دانشگاهی به خوبی توانستند بسیاری از جوانان ایرانی را به مسلک خود در آورند .به خوبی به یاد دارم که در سال 1359 به همراه دوستم به یکی از این مجالس رفتم دختران و پسران با گیتار شعری را در مورد مسیح و روح خدا می خواندند و انسان نا خوداگاه تحت تاثیر محیط جو گیر می شد و دوستم که پدرش مسلمان و یک حاجی بازاری بود و چند ماهی بود که مسیحی شده بود من را تشویق به تغیر مذهب نمود .در آنروز عمق مسله را درک ننموده تا اینکه پس از سی سال موقعی که در منطقه پونک ساکن شده بودم با تعدای زیادی از کارمندان دولت روبرو شدم که مسیحی شده بودند و جالب اینکه  این اشخاص چه در شناسنامه و چه در محل کار خود را مسلمان معرفی می کردند .و جالبتر اینکه پدر و مادر مسلمان که مسیحی شده بودند اطفال خود را هر یکشنبه به کلیسا می بردند .و در منزل انها فقط صحبت از مهر و ایمان به عیسی مسیح (ع) بود .

این مسله نشان می دهد که دولت و سردمداران مذهبی ایران نتوانسته اند به خوبی مسایل اسلامی را در بین ایرانیان بسط و گسترش دهند و گسترش تغیر مذهب در ایران با روند رو به رشدی در حال افزایش است .

************************************
برنابا و امریکا و مسیحیت

مسله چاپ و تبلیغات برای انجیل برنابا در ایران باعث شد که تمامی دولت های غربی با اعلام اینکه کشور ایران برای مسیحیان امن نیست و انها تحت فشار دولت اسلامی هستند . تسیلات خاصی را برای انها یی که می خواهند به کشورهای دیگر به خصوص امریکا بروند فراهم کرد و این مسله باعث شد که در صد بالایی از ارامنه ایران به کشور امریکا بتوانند مهاجرت کنند .
ایجاد سایت های خاص برای تماس و ارایه مدارک و برنامه ریزی برای مهاجرت تشکیل شد و دولت امریکا با فرستادن بلیط و پیدا کردن کار در امریکا باعث تشویق ارامنه برای مهاجرت به امریکا شد .دادن پنا هندگی مذهبی به ارامنه و تمامی مسیححیان ایران یکی دیگر از علل افزایش تغیر مذهب مسلمان در ایران است .

در هر صورت تغیر مذهب مسله شخصی است و ما و دیگران نمی توانیم در این باره قضاوت کنیم .اما امیدوارم افراد مسلمانی که مسیحی می شوند از دل و جان و واقعا به دین مسیح (ع) وارد شوند وتغیر مذهب برای مسایل دنیوی نباشد زیرا اگر از خلوص قلب انسان دینی را پذیرا شد خداوند او را حمایت و زندگی او هدف مند و روح او داری آرامش  می شود ولیکن اشخاصی که با حساب و کتاب دنیوی و برای مهاجرت به غرب دین مسحیت را پذیرفته اند اگاه باشند که در برزخ روحی گرفتار می شوند که تا آخر دنیا در آن گرفتارند .

و عده ای که در جواب این سوال که چرا مسیحی شده ای می گویند که برای انکه فرزندنم را به کشوری دیگر برده و برای انها موقعیت بهتر زندگی و تحصیل فراهم کنم و اینجا که ما در جهنم بودیم و از زندگی چیزی نفهمیدیم می گویم . که هیچ فرزندی در آخرت نمی تواند شفاعت کننده شما باشد و حساب هر کس در قیامت جداگانه بررسی می شود .و شما هم در اینجا و هم در انجا و هم در اخرت جزو زیانکاران هستید .

کنفسیوس می فرماید .با خود صادق باش

********************************************************خلاصه

به راحتی می توانید با سایت های مذهبی مسحیت ارتباط بر قرار کرده و سپس به مسیونر های مذهبی داخل کشور متصل شوید و در صورتی که به مدت حداقل دو سال هر یکشنبه به کلیسا بروید .شانس این را خواهید داشت به عنوان پناهنده مذهبی به غرب مهاجرت کنید .

.

یزدان نیاز به معنی احتیاج به خدا می باشد .

ما هیچ تعصب خاصی نسبت به ادیان نداشته . همه انها مورد تایید ما هستند .زیرا همه انسانها نیازمند به خداوند هستند .

                                                            منبع

نوع مطلب : فرق ضد اسلام، 
برچسب ها : .علل گرایش به مسیحیت در ایران.،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 1393/12/12 11:23
احسنت خداقوت
شنبه 1391/08/20 15:42
سلام
انقلاب رویشها و ریزشها دارد و این از جمله ریزشهای اوست . رویشهایش را هم باید دید . متاسفانه اگر دین جنبه حکومتی پیدا کنه هر تخلف از ناحیه حاکمیت بزرگ یا کوچک به پای دین نوشته میشه و این امتحان بزرگی است
موفق باشید
یکشنبه 1390/08/8 16:49
سلام. با توجه به محتوای خوبی که دارید، خوشحال میشم اگر با هم تبادل لینک داشته باشیم. لطفا سایت من رو ببینید و اگر مایل بودید توی سایتم برام پیغام بگذارید تا تبادل لینک کنیم. قبلا هم پیغام گذاشتم براتون ولی جوابی ندادین.
شنبه 1390/08/7 14:05
سلام. با توجه به محتوای خوبی که دارید، خوشحال میشم اگر با هم تبادل لینک داشته باشیم. لطفا سایت من رو ببینید و اگر مایل بودید توی سایتم برام پیغام بگذارید تا تبادل لینک کنیم. قبلا هم پیغام گذاشتم براتون ولی جوابی ندادین.
چهارشنبه 1390/05/12 14:01
سلام
ببین سرباز صفر آقا

به نظر من اونایی که مسیحی میشن چند دلیل دارن 1: اسلام واقعی رو نشناختن
2: نمیتونن اعتقاداتی مانند عزاداری و تعزیه خوانی و کلا چیزهایی که در صدر اسلام نبودن رو هضم کنن
3 : کسی نیست بهشون بگه اسلام چیه چون تو نماز جمعه ها فقط حرف سیاسی میشنون تو فیلمهای مذهبی (مختارنامه و امام علی و..) بهترین یاران این شخصیت ها بهشون خیانت میکنن
4 : به پیامبری ایمان بیارن که حاصل 23 سال رسالتش فقط چند نفر مسلمون واقعی بود در حالی که در این زمان شخصیتی مانند امام هزاران جان فدا بعد از سالها ی سال از گذشتن فوتش داره !

به نظر من کم کاری از خود تو هستش که به جای اینکه بری و اسلام رو به اونا بفهمونی و اونارو از واقعیت های اسلامی آگاه کنی نشستی برو بر نظرات وبلاگتو میخونی !!!
خیراله مهدی زادهممنون از نظرتون حتمی بهشون فکر می کنم.
چهارشنبه 1389/11/20 13:58
درود به مدیر مسئول محترم وبلاگ:
همكار محترم: شما كه در زمینه مسیحیت مقاله می نویسید چندی پیش كتابی بدستم رسیده با نام « تهاجمات و جنایات ارامنه، اسماعیل سیمیتقو و سردار ماكو در آذربایجان ـ تالیف: میرزا ابوالقاسم امین الشرع خویی ـ
تصحیح علی امیری تبار» یك بخش آن را در مورد جنایات آن در آواخر جنگ جهانی اول بدست ارامنه صورت گرفته و آن را در وبلاگ خودم قرار داده ام. در آن در مورد جنایات ارامنه در سلماس آورده شده است. در آن زمان شهر سلماس 35000 نفر جمیعت داشت كه در مدت كمتر از یك هفته 30000 هزار نفر آن بدست ارامنه قتل عام گشتند. در مسجدی كه مراسم برگزار بود بخشی از زمین آن جا فرو می نشیند و بعد از كنار زدن زیر انداز و كندن خاك با اجسادی مواجه می شوند از روحانی آن مسجد گرفته تا كودك جند روزه را به قتل رسانده و در آنجا دفن كرده بودند. اگر مایل بودید می توانید در وبلاگ خودتان قرار دهید موفق باشید در ضمن برای اشنائی بیشتر شما به كتاب تاریخ كلیسا در المان به شما توصیه می كنم ولی نمی دانم كه آیا همچین كتابی در ایران موجود است یا خیر نام نویسنده آن را حفظ نكردم موفق باشید منیژه اسكوئی
شنبه 1389/11/16 18:43
salam weblogeto didam jalebo ghabele taghdire afarin faghihi
دوشنبه 1389/11/4 14:34
ممنونم از اطلاع رسانی های خوب شما .
ولایت مدار باشید .
دوشنبه 1389/11/4 14:33
اینو برای کسانی می نویسم که به خاطر اقامت در امریکا و .. از اسلام روی برمی گردانند :

وَاللّهُ یُرِیدُ أَن یَتُوبَ عَلَیْكُمْ وَیُرِیدُ الَّذِینَ یَتَّبِعُونَ الشَّهَوَاتِ أَن تَمِیلُواْ مَیْلاً عَظِیمًا

خدا مى‏خواهد تا بر شما ببخشاید و كسانى كه از خواسته‏ها[ى نفسانى] پیروى مى‏كنند مى‏خواهند شما دستخوش انحرافى بزرگ شوید ﴿سوره نساء آیه 27﴾

یکشنبه 1389/11/3 14:59
سلام
ممنون از حضورتون.
من وبلاگ شمارو لینک کردم.
یا علی
شنبه 1389/11/2 20:52
سلام
وبلاگ پر محتوایی دارید.
موفق باشید
جمعه 1389/11/1 23:12
سلام دوست گرامی

***************
با مطلبی جالب بروزم :

* همین آقای خامنه ای بود که امام را تنها گذاشت *

سلامتی امام خامنه ای صلوات
جمعه 1389/11/1 21:10
سلام شما هم وبلاگ قشنگی دارین
آره با تبادل لینک موافقم
منو با "پسزک بسیجی" لینک کنید
شما هم بگین با چه اسمی لینک کنم
سایه مقام معظم رهبری مستدام باد
جمعه 1389/11/1 19:44
خدا رو شکر که جیگرت حال اومد اخوی
راستی با اسم سرباز صفر مولا لینك شدی
جمعه 1389/11/1 19:24
سلام . واسه ی اینکه اهمیت موضوع رو بدونیم توجه داشته باشیم که آقا در قم به خطر کلیساهای خانگی اشاره کردند.ممنون که به ماسرزدی ولینکمون کردی . باکمال افتخار باعنوان سرباز صفر مولا لینکت کردیم
جمعه 1389/11/1 11:46
سلام
با مطلبی تحت عنوان "سالاد فصل" پیرامون انتخابات هیئت رئیسه خبرگان به روز هستیم
چهارشنبه 1389/10/29 20:43
سلام
برای من جلب بود ببینم چرا اینهمه نفر از وب شما دیدن میکنن دیدم بی خودی نیست
مطلب جلبی داشتید منتظربودن فقط نشستن و گوشه ایی خلوت کردن نیست امروزه باید منتظر مجاهدی باشیم در راه امام زمانمون
با حسین از یاحسین یک نقطه کم دارد ولی / یا حسین گفتن کجا و باحسین بودن کجاست
یا علی
چهارشنبه 1389/10/29 17:08
سلام خان دایی جون
بابا ما به اینا میگیم حرف گوش نمیدن که
چهارشنبه 1389/10/29 01:59
سلام داداش.ممنون از محبتت.منم شما رو لینک کردم.اپم ومنتظر حظورتون...
سه شنبه 1389/10/28 20:58
jalebe na be zood zood up shodanetun na be in dir dir up shodan!
خیراله مهدی زادهیکمی در گیرم نمیرسم
سه شنبه 1389/10/28 00:20
ممنون که هم سر زدید.وب جالبی داری.
خیلی از مطالب جالبت لذت بردم
بازم پیشم بیا
دوشنبه 1389/10/27 22:27
سلام ممنون از حضورتون بزرگوار.وبتون رو لینك كردم.اگه تمایل دارید وب منو به نام انتظار منتظر لینك كنید.متشكرم
دوشنبه 1389/10/27 14:04
بعضی هامنزل خودراکلیساکرده اندواز جوانان نیروجذب می کند.
دوشنبه 1389/10/27 13:26
دوشنبه 1389/10/27 10:57
salam ma vaghean mazerat mikham fk kardam rooholahin bbakhshid
linkidametoon shomaham agemishe alonemahsa blinkin mc
bye bye
دوشنبه 1389/10/27 10:56
salam ma vaghean mazerat mikham fk kardam rooholahin bbakhshid
linkidametoon shomaham agemishe alonemahsa blinkin mc
bye bye
یکشنبه 1389/10/26 18:19
درود به مدیر مسئول محترم وبلاگ:
با تشکر از دعوت خوبتان. در مورد مقاله شما « علل گرایش مسحیت در ایران» نوشته بودید باید این نکته را بگویم که با فردی در رگنزبورگ اشنا شدم آن فرد دچار مشکلات روحی روانی شدید شده بود و خانواده او تصمیم می گیرند که او را پیش برادرش در آلمان بفرستند. او هم در ابتدا به دین مسیحیت در امده بود و برایم تعریف کرد که در تهران کلیسائی بنام جماعت ربانی واقع در خیابان طالقانی نرسیده به داشنگاه تهران وجود دارد و به غیر از این کلیسا، شعب دیگری از این کلیسا، علنی و کلیساهای خانگی در تهران و استانها و شهرستانها از جمله قم و مشهد دایر کرده اند. این افراد به دلیل اینکه مورخان تاریخی ایرانی از جنایات ارامنه به دلیل تقویت نشدن ملی گرائی کوچکترین خیانتی را نمی آورند نظیر کتاب تاریخ هجده سال تاریخ آذربایجان نویسنده احمد کسروی و کتاب تهاجمات و جنایات ارامنه، اسماعیل سیمیتقو و سردار ماکو در آذربایجان = تالیف: میرزا ابوالقاسم امین الشرع خویی تصحیح علی امیری تبار و ... و نشان دادن مظلوم نمائی از ارامنه و بد نشان دادن چهره فارسها، باعث گردید که در ذهن ایرانیان از ارامنه به نیکی یاد شود.
یکشنبه 1389/10/26 18:18
ادامه پیام قبل:
ارامنه از این ناآگاهی استفاده کرده و با دروغ و نیرنگ دست به جلب مسلمانان زدند. بعد از اینکه این افراد را به کیش خود در آوردند شروع به شستشوی مغزی انها می زنند و به آنها می گویند که فارسها بد هستند و این ارمنی خوب است و اگر فردی با آفکار آنها به مخالفت برخیزد توسط فارسها شدیدا مورد سرکوب روحی و روانی قرار می گیرند و از سوی دیگر گروه های مارکسیستی با چهره اسلامی، باعث فراری شدن افرادی از دین اسلام گردیدند. چندی پیش یک فرد مارکسیسم که ادعای مسلمان بودن می کرد به وبلاگ من سر زد و در پیام نظر خواهی در شروع با گفتن اینکه ملی گرائی دشمن خدا و خداوند است و بعد شروع به فحاشی به ایران و ایرانی کرد و انزجار خود را اعلام کرد. من که خوب می دانم که این فرد طرفدار مارکسیسم است و مسلمانان در دفاع مقدس به رهبری امام خمینی ثابت کردند که طرفدار ایران و ایرانی هستند و از یک وجب از خاک ایران نمی گذرند و خود به نوعی طرفدار ملی گرائی هستند و خواستار استقلال و سربلندی ایران و ایرانی هستند. مارکسیسم دشمن ایران و ایرانی است نه اسلام. در خاتمه شعار معروف مارکسیسم که می گوید دشمن دشمن من دوست من است هر کی با ایران و ایرانی دشمن باشد دوستان من هستند با تشکر مجدد موفق و سربلند باشید منیژه اسکوئی
خیراله مهدی زادهباتشکر فراوان از استاد
واقعا نظر جامع و مورد تاملی بود
موفق باشید.
یکشنبه 1389/10/26 12:33
bbakhshid aghaye rooholah ba ce esmi ???blinkametoon
یکشنبه 1389/10/26 10:54
سلام
مطلبتان جای فکر زیاد وبررسی دارد.
ممنون سرزدی
التماس دعا
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ

"فتنه جدید در راه است"
بصیرت چراغ راهنمای عبور از فضای غبار گرفته فتنه
-------------------------
كسى كه بصیرت و بینایى ندارد فكر و اندیشه‌‌‌‏اش فاسد است. (غررالحکم ترجمه محلاتی حدیث4 416) -
مدیر وبلاگ : خیراله مهدی زاده
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
حرف شمال