تبلیغات
سرباز صفر مولا - نظر رهبری درباره رحیم مشایی
سرباز صفر مولا
این الطالب بدم المقتول بکربلا

 

قبل نوشت1:تا کی باید از رهبری برای موجودی به نام مشایی خرج شود .این موجود خود را بالا تر از تمام رجال سیاسی میداند و ادعا میکند این دولت دولت ظهور است و با همین حرف ها احمدی نژاد رو خام خودش کرده است

قبل نوشت2: (قبل هر چیزاینجاواینجا  رو حتماً دانلود کنید)

اصلی نوشت:محمد مهدی تهرانی در بخشی از مطلب وبلاگ "میثم تمار" نوشت: در مواضع غیر اصولی مشایی و نقش‏آفرینی‏ها و حاشیه‏سازی‏های متعمّدانه او تردیدی نیست. این را اکنون همه نیک می‏دانند که مشایی علاقه زیادی به این دارد که موضوع اصلی کشور باشد. او آن گاه که حرف و حدیث‏ها کمتر می‏شود به میدان می‏آید تا بار دیگر با اظهاراتی شاذ نظر همه را به سوی خویش جلب کند. انگار از نظر او شرایط مطلوب در کشور شرایطی است که همه به جای پرداختن به سایر موضوعات تنها از مشایی صحبت کنند! برداشت عادی از مواضع مشایی این گونه است که اگر او موضوع اول کشور نباشد، ناراحت است و اگر موضوع اول کشور باشد، خوشحال.

 ادامه

 

بعد نوشت1: بچه ها شمار به بخدا این جریانو دست کم نگیرید اینا دارن همون راه اصلاحاتو ادامه میدن و همین که خوندین اصل نظام رو هدف گرفتن الان آقا باز تنها شده و ندای عین عمارش به گوش میرسه. جانمونی مسلمون ...

بعد نوشت2: ما

عهد بسته هستیم در عرصه ی ولایت

ما ایستاده هستیم تا لحظه ی شهادت

دشمن ما بداند ما مردمان جنگیم

با هر سلاحی آید میجنگیم تا قیامت

التماس دعا برای رهبر

 

مشایی کسی است که خود را صاحب نظر در بسیاری از حوزه‏ها و بالاتر از برخی رجال مطرح سیاسی و دینی نیز می‏داند. شاید از همین روست که او با وجود تأکید رئیس جمهور هیچ گاه حاضر نشد تن به مناظره دهد و هر بار به نوعی از مناظره طفره رفت. مشایی طی این مدت همواره کوشید تا در یک تریبون یک طرفه میدان‏دار باشد و از دیالوگ با چهره‏های شاخص سیاسی یا دینی بپرهیزد.

مشایی در عین حال به فرصتی برای برخی جریانات سیاسی نیز تبدیل شده است تا با نفی او، اثبات خود را نتیجه بگیرند یا کنار زدن دولت را دنبال کنند. در واقع در اینجا فقط بحث، بحث مشایی نیست. مشایی برای برخی سیبلی است که بتوان به طرف آن آسوده نشانه گرفت و کلیت دیگری را تخطئه کرد. اینان البته علاقه دارند خود را منتقد واقعی و اصلی مشایی نیز جلوه دهند اما اینکه عملکردشان چقدر به نفع مشایی است و چقدر به ضرر او موضوعی است که جداگانه باید بدان پرداخت.

با این همه اکنون پرسش این است که با آدمی مثل مشایی چه باید کرد و از مواضع رهبری تا کنون در این خصوص چگونه می‏توان برداشت نمود؟ جنس مواجهه با او و نقد او چگونه باید رقم بخورد که هدف انقلابیون مستفاد شده باشد نه هدف مشایی؟! به نظر می‏رسد در این میدان انقلابیون که شاکله تحلیلی و عملکردی خود را بر مبنای فرمایشات و مواضع رهبر انقلاب قرار می‏دهند، می‏بایست بیش از همه به دنبال تبیین این مهم از سخنان ایشان باشند.

رهبر انقلاب تا کنون حداقل سه بار به صورت مستقیم و غیرمستقیم ناگذیر از اظهار نظر نسبت به مشایی شده‏اند که مرور، تأمل و دقت در این همه می‏تواند در راستای پاسخ به این پرسش مفید باشد و سرنخ‏های خوبی را بدست دهد.

الف) سخنرانی در جمع اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

مقام معظم رهبری طی جلسه‏ای که با اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم داشتند در پاسخ به سوالات شرکت کنندگان جلسه مطالبی را مطرح نمودند که بخشی از آن به دولت، حجاب، بحث مکتب ایرانی و مشایی ارتباط داشت. این سخنان اگر چه به صورت رسمی منتشر نشد، اما یکی از اعضای جامعه مدرسین جزئیات آن را با رسانه‏ها در میان گذاشت.

رهبر انقلاب با دقت و حوصله سخنان دوستان را گوش می‌دادند و یادداشت برداری می‌کردند و به آنها پاسخ می‌دادند. یکی از اعضا مسئله حجاب و عفاف را مطرح کرد و حرف‌های او تعریض به بی ‌توجهی برخی مسئولان نسبت به حجاب فقهی بود که آقا فرمودند:«من این مطلب را قبول ندارم؛ مسئولان امروز همه حجاب فقهی را قبول دارند ولی اختلاف سلیقه در تاکتیک‌هاست.»

حضرت آقا فرمودند:«فرضا دختری که حجاب کاملی ندارد اما شب قدر یا در مجلس دعای کمیل شرکت و به درگاه خداوند تضرع می‌کند و یا در راهپیمایی 22 بهمن تصویر امام را می‌گیرد، نمی‌توان گفت که بی‌دین است بلکه نمی‌داند حجاب اسلامی چیست که باید او را توجیه کرد. باید در باب حجاب کتاب نوشت و از طرق مختلف مانند فیلم‌های تلویزیونی حجاب را تبیین و افراد ناآگاه را ارشاد کرد.»

رهبر انقلاب با آنکه جهت‌گیری کلی دولت را تائید کردند و تصریح داشتند نمی‌خواهند یک طرف را تأیید کنند اما این را به قاطعیت فرمودند که ”مسئولین فعلی با حجاب فقهی مخالف نیستند ولی در تاکتیک‌ها اختلاف وجود دارد.”

در حالی که اکنون برخی تلاش زیادی برای ضدولایت فقیه ساختن از احمدی‏نژاد دارند، آن روز رهبر انقلاب در خصوص حمایت خود از دولت فرمودند:«بنده از همه دولت‌ها حمایت کرده‌ام ولی این دولت با "دولت‌های گذشته" تفاوت دارد و فرق اساسی در این است که تلاش نمی کنند حاکمیت دوگانه درست کند. در گذشته حرف دشمن القای حاکمیت دوگانه بود و در برخی ادوار هم برخی افراد دنبال القای این وضعیت در کشور بودند که دولت و مجلس در مقابل ولایت فقیه که محور نظام است، قرار دارد ولی الان اینگونه نیست.» جالب اینکه ایشان در لفظ دولت‏های گذشته به صورت عام استفاده کردند و این بدین معنا بود که فقط مقصودشان دولت اصلاحات نبود.

مقام معظم رهبری با قاطعیت فرمودند که ”در شرایط کنونی اختلاف نظر هست و من هم برخی مسائل را قبول ندارم اما الان اگر رهبری چیزی بگوید، رئیس جمهور می‌پذیرد و به آن عمل می‌کند” و این مطلب بسیار مهم است که برخلاف آنچه القا و تصور می‌شود که آقای احمدی‌نژاد به حرف رهبری گوش نمی‌دهد، آقا تصریح فرمودند که اینگونه نیست.

اما مکتب ایرانی شاید مهمترین بحثی بود که به مشایی نیز ارتباط مستقیم پیدا می کرد. رهبر انقلاب فرمودند:«من با طرح مکتب ایرانی مخالفم و نسبت به این موضوع به آقایان تذکر هم دادم ولی برداشتم این نیست که منظور آنها مقابل قرار دادن ایرانیت در برابر اسلامیت باشد. بنده هم همین اعتقاد را دارم که آقای احمدی‌نژاد واقعا نمی‌خواهد ایران را مقابل اسلام و برتر از آن قرار دهد؛ چرا که هیچ رئیس جمهوری به اندازه او از اسلام و آرمان‌‌ها و ارزش‌های اسلامی در سازمان ملل سخن نگفته و بنده با آنکه همواره به مسئولان انتقاد کرده ام اما انصافا او بود که نام امام زمان(عج) و حضرت زهرا(س) را در محافل بین المللی احیا کرده که البته این شرط کافی برای مسئولان نظام اسلامی نیست اما شرط لازم است.»

رهبر انقلاب درخصوص مشایی گفتند:«شناختی از رحیم مشایی ندارم اما با حرف‌های وی مخالفم.» و این بدین معنا بود که انگار اصلا مشایی در حد و قواره اظهار نظر رهبری قرار نداشت و رجل سیاسی شناخته نمی‏شد!

ایشان درخصوص دولت تصریح کردند:«من اعتقاد به نصح دارم. ... منتها مراقب باشند که یک جهت گیری عامی برای زمین زدن دولتی که حالا نسبت به شعارهای انقلاب وفادار است، نسبت به رهبری اظهار اطاعت می کند و چه و چه، ایجاد نشود، به آن حرکت کمک نشود. عرض ما این است. یک جوری نصیحت کنید که آن کسانی که قصد ریشه کنی دارند، نتوانند استفاده کنند ولی خوب نصیحت کنید، پیغام بدهید، کاغذ بنویسید، اگر یک جایی واقعا دیدید ضرورت دارد، اعلام هم بشود. اعلام عمومی در مواقع ضروری ایرادی ندارد، اما باید مراقبت بشود، این جور نیست که حالا انسان هر اعتراضی دارد مصلحت باشد که این را علنی و عمومی کند.»

ب)سرمقاله حسین شریعتمداری

حسین شریعتمداری پس از ماجرای انتصاب مشایی به سمت مسئول دفتر رییس جمهور سرمقاله‏ای در کیهان نوشت که طی آن انتقاداتی کاملا منطقی در خصوص مشایی نیز مطرح بود و البته در ضمن آن مشایی مهره انقلاب مخملی در ایران دانسته شده بود. این سرمقاله نیز حواشی خاص خود را ایجاد کرد.

رهبر انقلاب طی سخنانی به مسائل روز کشور اشاره کردند و مطالبی گفتند که حسین شریعتمداری خود را مخاطب آن دید و در کیهان سرمقاله دیگری در این خصوص نوشت. رهبر انقلاب فرمودند:«من مى‏بینم تو همین قضایاى سه چهار روز اخیر باز بعضى‏ها هى میخواهند اختلاف‏ها و شکاف‏ها را بیشتر کنند؛ نه، نباید اختلاف به وجود بیاید؛ همه با هم برادرند، همه با هم همکارى باید بکنند؛ همه باید براى ساختن کشور به یکدیگر کمک بکنند. به کسى نباید بیهوده تهمت زد؛ کسى را نباید به خاطر یک امر، از همه‏ى آن چیزهائى که صلاحیت محسوب میشود، انسان او را نفى بکند. با انصاف باید بود؛ با انصاف باید عمل کرد؛ با انصاف باید حرف زد. خداى متعال در مورد دشمنان میگوید: "و لا یجرمنّکم شنآن قوم على الّا تعدلوا اعدلوا هو اقرب للتّقوى".»

ایشان در تذکری مهم افزودند:«اگر با کسى دشمنید، این دشمنى موجب نشود که نسبت به او بى‏انصافى کنید، بى‏عدالتى کنید؛ حتّى نسبت به دشمن؛ حالا آن که دشمن هم نیست. بى‏عدالتى‏ها را همه کنار بگذارند؛ بى‏انصافى‏ها را همه کنار بگذارند؛ همه در زیر پرچم نظام اسلامى و جمهورى اسلامى جمع بشوند؛ اصولى وجود دارد، به آن اصول همه پابندى خودشان را اعلام بکنند. در کنار هم باشند، اختلاف سلیقه هم باشد. چه اشکال دارد؟ همیشه اختلاف سلیقه بوده. در دورانهاى مختلف هر جائى که این اختلاف سلیقه‏ها و اختلاف برداشتها با هواى نفس انسان مخلوط شد، کار خراب میشود. هواى نفس را باید خیلى ملاحظه کرد. به خودمان در فریب خوردن از هواى نفس سوءظن داشته باشیم. نگاه کنیم ببینیم کجا نفس است و هوى‏هاى نفسانى ماست؛ کجا نه، واقعاً احساس تکلیف است؛ و در احساس تکلیف هم دقت بکنیم که قدم از دایره‏ى تکلیف آنطرف‏تر نباید گذاشت؛ زیاده‏روى نباید کرد. آن وقت لطف خدا با ماست. همچنانى که تا امروز به فضل الهى، به حول و قوه‏ى الهى، لطف الهى با ملت ایران بوده است؛ بعد از این هم ان‏شاءاللَّه خواهد بود.»

حسین شریعتمداری بعد از این سخنرانی رهبری در کیهان با اشاره به سرمقاله روز قبل خود نوشت:«دیروز وقتی بیانات رهبر معظم انقلاب را در جمع اهالی قرآن شنیدم، بی آن که خود را عددی بدانم تا در خطاب یا ملامت و عتاب آقا جایی داشته باشم، احساس کردم یادداشت دیروزم با عنوان "چه کسی او را اداره می کند" می تواند در حوزه ملامت مقتدایم باشد، آنجا که با اشاره به قضایای دو سه روز اخیر فرموده اند "این موضوع نباید موجب دامن زدن به اختلاف شود، ضمن آن که نباید به کسی بیهوده تهمت زد و او را به خاطر یک امر، از همه آن چیزهایی که صلاحیت محسوب می شود، نفی کرد" و در یادداشت دیروز نگارنده با استناد به تأخیر غیرقابل توجیه آقای احمدی نژاد در اجرای دستورالعمل 7 روز قبل رهبر معظم انقلاب و تعلل سؤال برانگیز ایشان در عزل آقای مشایی، ضمن گلایه از وی که چرا به وظیفه شرعی و قانونی خود عمل نکرده است، حضور آقای مشایی در کنار رئیس جمهور با توجه به برخی از مواضع و عملکرد وی طی 4 سال گذشته، مشکوک تلقی شده و احتمال وابستگی او به جریان موسوم به کودتای مخملی مطرح گردیده بود...»

ج) ماجرای مردم اسرائیل

ماجرای مردم اسرائیل شاید از مهمترین و حاشیه‏دارترین مسائلی بود که درخصوص مشایی مطرح شد. ماجرایی که چندین روز به طول انجامید و صدا و سیما نیز رسما به انعکاس مکرر آن پرداخت. رهبر انقلاب ناگذیر در نماز جمعه به این بحث اشاره کردند و ضمن تأکید بر اینکه آنچه مشایی در این خصوص گفته، اشتباه بوده است، فرمودند:«یک نفر پیدا میشود درباره‏ مردمى که در اسرائیل زندگى میکنند، اظهار نظرى میکند. البته این اظهار نظر، اظهار نظر غلطى است. اینى که گفته شود ما با مردم اسرائیل هم مثل مردم دیگر دنیا دوستیم! این حرف درستى نیست؛ حرف غیرمنطقى‏اى است. مگر مردم اسرائیل کى‏هایند؟...»

ایشان در عین انتقاد از این اظهارات و تبیین نادرست بودن آن، اصولگرایان را مخاطب خود قرار داده و فرمودند: «خوب، این حرف خطائى بود، حرف درستى نبود. این را نباید وسیله‏ى التهاب قرار داد. من خواهش میکنم از همه، اینجور "مسائل کوچک" و "مسائل جزئى" را - حرفى که بر زبان کسى جارى میشود؛ مطلبى گفته میشود - وسیله‏اى قرار ندهند براى اینکه مدتى جریان‏سازى و مسئله‏آفرینى در سرتاسر کشور بشود؛ یک عده مخالف، یک عده موافق، سر قضیه‏اى پوچ. موضع نظام هم معلوم است. تمام شد.»

رهبر انقلاب بلافاصله در فضای آن روز به موضوعی فراتر از این ها اشاره کردند و فرمودند:«یک چیز دیگرى که این روزها انسان مشاهده میکند - که این را هم میخواهم بخصوص از نخبگان خواهش کنم که توجه کنند - قضاوتهاى درباره‏ى مسائل دولت و کارهاى دولت است... من نگرانى‏ام از این نیست که حرفى زده شود، از کسى انتقاد شود؛ نه. یک نفر انتقاد میکند، یک نفر هم جواب میدهد. نگرانى من از رائج شدنِ اخلاق بى‏انصافى در جامعه است. خدمات فراوانى انجام میگیرد، انسان همه را کنار بگذارد، به نقطه‏اى بچسبد، این درست نیست. البته این خطاب به همه است. این را ما به شخص خاصى، به گروه خاصى، به جناح خاصى عرض نمیکنیم، این را به همه عرض میکنیم. همه مراقب باشند یکدیگر را تخریب نکنند. این فضاى تخریب، فضاى خوبى نیست. مردم هم خوششان نمى‏آید. من این را حالا در حضور شما مردم به آن حضرات میگویم: اگر شما خیال میکنید که شما بیائید بنشینید و فلان مسئول یا فلان جریان را مذمت کنید، مردم لذت میبرند و خوششان مى‏آید، اشتباه میکنید. مردم از فضاى تخریب خوششان نمى‏آید.»

جمع بندی

از این همه چند نکته به ذهن متبادر می‏شود. نخست اینکه انتقادات مطرح درخصوص مشایی صرفا فضاسازی نیست و این انتقادات در برخی موارد وارد است چنانکه رهبری هم در مواردی اظهار موضع کردند و البته در برخی دیگر ممکن است وارد نباشد. متأسفانه انتقادات از مشایی به عناوینی کودکانه و سیاسی‏کارانه تقلیل پیدا کرده؛ حال آنکه می‏توان جدی‏تر و عالمانه‏تر در این خصوص سخن گفت و منطقی استدلال کرد.

دیگر اینکه تفکیک میان دولت و فعالیت انقلابی و رو به جلوی دولت با اظهارات پراکنده کسانی چون مشایی مسئله‏ای است که رهبر انقلاب نیز انجام داده‏اند. ایشان در سخنان خود دولت دهم را با دولت شهید رجایی مقایسه کردند و به صراحت از بی‏انصافی‏ها علیه دولت انتقاد نمودند.

مسئله دیگر اینکه اگر چه گاه برخی اظهارات مشایی فاقد درستی صد‏در‏صدی است اما ضریب دادن به آن و مطرح کردن آن به عنوان موضوع اصلی کشور و بزرگ کردن کسی چون مشایی مورد انتقاد رهبری بوده است. این مسئله خود را حتی در موضوعات قابل توجهی چون "دوستی مردم اسرائیل" و "مکتب ایرانی" که شاید از حاشیه‏برانگیزترین موضوعات مرتبط با مشایی بوده است نیز نشان می‏دهد...

 

منبع:

http://www.mehrabeandishe.blogfa.com/post-199.aspx

نوع مطلب : فتنه، كلیپ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 1396/09/17 14:33
Article writing is also a fun, if you know then you can write if not it is difficult to write.
یکشنبه 1396/05/8 02:12
My developer is trying to persuade me to move to .net from PHP.
I have always disliked the idea because of the costs.
But he's tryiong none the less. I've been using WordPress on several websites
for about a year and am nervous about switching to another platform.

I have heard good things about blogengine.net. Is there
a way I can transfer all my wordpress posts
into it? Any kind of help would be greatly appreciated!
یکشنبه 1396/01/27 23:07
First of all I would like to say terrific blog! I had a quick question which I'd like to ask if you don't mind.
I was curious to know how you center yourself and
clear your head prior to writing. I have had a tough time clearing my thoughts in getting my ideas out there.
I do enjoy writing but it just seems like the first 10 to
15 minutes tend to be lost simply just trying to figure out how to
begin. Any suggestions or tips? Thanks!
چهارشنبه 1396/01/23 11:06
Thank you for sharing your info. I truly appreciate your efforts and I
will be waiting for your next post thank you once again.
چهارشنبه 1396/01/23 11:04
I needed to thank you for this good read!! I certainly enjoyed every bit of it.
I have got you book marked to check out new things you post…
چهارشنبه 1396/01/23 09:32
What's up to every one, the contents present at this website are
truly amazing for people experience, well, keep up the
good work fellows.
سه شنبه 1396/01/22 17:58
Superb post but I was wanting to know if you could write a litte more on this subject?
I'd be very grateful if you could elaborate a little bit further.
Cheers!
سه شنبه 1396/01/15 08:19
This post will assist the internet people for building up new web site or
even a blog from start to end.
جمعه 1396/01/11 10:01
Hi there, i read your blog from time to time and i own a similar one and i
was just curious if you get a lot of spam feedback?
If so how do you reduce it, any plugin or anything you can recommend?

I get so much lately it's driving me insane so any assistance is very much appreciated.
دوشنبه 1390/05/31 17:33
سلام دوست عزیز ،

من اطلاع دقیقی از این موضوع و لینکی که برای من ارسال کردید ندارم ،لطفا بیشتر موضوع را شفاف کنید .
لینک »
http://dardebikherdi.blogfa.com/post-17.aspx

بــخــوانـــ دعــــاے فــرجـــ را دعـــا اثـــر دارد
دعـا کـبـوتـر عـشـقـ اسـتــ و بــالـ و پـــر دارد
بـخـوانــ دعــاے فــرجـ را ڪہ یـوسـفــ زهــرا
ز پـشـتـ پـرده ے غـیـبـتــ بــه مــا نــظـر دارد


شاید این جمعه بیاید ، شاید ...

http://MahdiBiya.blogfa.com
جمعه 1390/05/21 23:52
سلام

مهمانی حق چه باصفا شد
میلاد امام مجتبی شد
(عید بر عاشقان مبارک)
تا قبل از ولادت امام حسن مجتبی (علیه السلام) بیا " نام سومین تن" رو بخونید. فقط بخونید.
یکشنبه 1390/05/16 09:59
پسرخوب:

آقای خامنه ای یک سیاستمدار است.

اینقدر بهش وابسته نباش.
زیرا سیاست پدر و مادر نداره...
خیراله مهدی زادهمن به کسی وابسته نیستم بلکه مطیع آقا هستم
دوشنبه 1390/05/10 17:30
سلام بروزم
یه سری بزنیدخوشحال میشم.
سه شنبه 1390/05/4 11:00
سلام

آقا در مورد مشایی چرا مینویسی اجنه میخورنتا هووووووووووو

ننویس داداش من از بس زندان هاپر شدن از این به بعد فقط می کشن

تلوزیون و سینما پر شده از فیلمهای فراماسونی هیچ کس هم هیچ اعتراضی نمی کنه
جالب اینجاست برخی از فیلمهای برتر ایرانی رگه هایی از فراماسون توش برق که چه عرض کنم بوق میزنه

حرف زیاده از اینها که بگذریم یه ماسون هم داره کم کم برما حکومت میکنه

قراره تا فرات رو بگیرن دیگه چه قشنگ می جنبن و ما هنوز تو خواب خرگوشی هستیم
خیراله مهدی زادهبااین حرف واجب شد برم ماسون بشم اونم درجه 33
یکشنبه 1390/05/2 18:26
سلام وبلاگ جالبی داری ممنون میشم به ما هم سر بزنی با تسکر
یکشنبه 1390/05/2 13:11
خداوندا مرا یارى ده تا قبل از اینکه در مورد راه رفتن کسى قضاوت کنم،قدرى با کفش هاى او راه بروم!

بروزم و منتظر حضور شما
چهارشنبه 1390/04/29 22:28
دوست عزیزم سلام

من در وبلاگم یه برنامه همگانی شکرگزاری و دعا برای ماه مبارک رمضان گذاشتم و گفتم خبرتون کنم . خوشحال می شم اگه در برنامه مون شرکت کنید . منتظرتون هستم .
سه شنبه 1390/04/28 14:22
سلام

به امید ظهورش با پرچمداری امام خامنه ای عزیز.
اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم احفظ قائدناالامام الخامنه ای
یا علیبا سیدعلی
عده‌ای اراده جدی برای تصویب طرح نظارت ‌ندارند؛ عده‌ای هم آن‌را مانع کار خود می‌دانند.....
به احتمال زیاد نمایندگان بصیر و حکیم مجلس زیر بار این کار نخواهند رفت.....
دعوتید با: سوال از رئیس جمهور، افتخار مجلس به اصطلاح اصولگرا!! منتظر حضور گرم و نظرات ارزشمندتون هستم.
جمعه 1390/04/24 06:27
طلوع نزدیک است اگر بخواهیم

ظهور تو زیباتر از ظهور همه‌ی زیبایی‌هاست

چشم به راه زیباترین بهاریم

خدایا انتظار چقدر دیر می‌گذرد

با صد نگاه خسته، صدا می‌زنیم تو را

بیایید همه منتظر آمدنش شویم...


بروزم ومنتظر حضور شما
جمعه 1390/04/24 01:45
سلام
رهبر عزیزمون بارها گفتند كه موضوعات رو اصلی/فرعی كنید...
اما انگار ما هنوز نفهمیدیم كه اصل كدومه و فرع كدوم....
اینجاست كه بصیرت لازمه....
امیدوارم هركدوم از ما جوونا با افزایش بصیرتمون لبیكی باشیم به ندای این عمار؟!
وبلاگ خوبی دارید
براتون آرزوی موفقیت دارم
خوشحال میشم به من هم سر بزنید
خدای مهدی.عج.یارتان
جمعه 1390/04/24 00:28
سلام اخوی
خدا انشاا.. این مملکت رو زودتر از نعمت به این بزرگی (مشائی) محروم کنه.. آمین
در ضمن
با مقاله طنزی تحت عنوان " روایتی در باب آبکش و آبپاش" پیرامون وقایع اخیر به روزیم و منتظر شما.
پنجشنبه 1390/04/23 12:48

بسم رب الشهدا...
کرمانشاه هم بود........
شهید داده....................
بمباران هم شده.......................
ولی کم لطفی کردید مسولین....................
منتظرحضورگرمتون وهمدردی با مردم کرمانشاه هستیم...
لطفاچندقیقه ای مطلب مارو(جنگ جنگ تاپیروزی)رو بخونید.
یاعلی
پنجشنبه 1390/04/23 11:19

سلام همسنگر
اعیاد شعبانیه مبارکباد.
قبلاً نظرمو گفتم.
اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم احفظ قائدناالامام الخامنه ای
یا علیبا سیدعلی
ماه ولایتِ ماه است؛ ماهی که از ساحل علقمه تا سواحل همه قلب‌ها میزبان روشنایی اوست. ماه مهتابی قمری که پرچم بر قلّه قلب‌ها زده است......
به روزم و منتظر حضور گرم و باصفاتونجمعه 1390/04/17 00:26
سلام
خدا قوت داداش
انشالله که همه دشمنان نظام و رهبری خوار وذلیل میشن
پنجشنبه 1390/04/16 00:14
ما آپیم.خوشحال می شیم از حضورتون
چهارشنبه 1390/04/15 08:24
باسلام.ممنونم که از انبار درآوردیدمون.یاعلی
یکشنبه 1390/04/12 19:00
سلام دوست عزیز
با مطلبی باعنوان شباهت مشایی و ابن وهب بروزم.
منتظر حضور گرمتون تو وبلاگم هستم.
لطفا نظر فراموش نشه.
باتشکر
شنبه 1390/04/11 22:02
salam bale ama vala rah kar nemidunim chie!nazare shoma chie?
شنبه 1390/04/11 17:10
بسیار جالب توجه بود .
عاقبتتان به خیر.
یاعلی
شنبه 1390/04/11 14:37
زلال که باشی سنگ های کف رودخانه ات را میبینند
بر میدارند و نشانه می روندفدرست به سوی خودت...

بروزم تشریف بیارید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ

"فتنه جدید در راه است"
بصیرت چراغ راهنمای عبور از فضای غبار گرفته فتنه
-------------------------
كسى كه بصیرت و بینایى ندارد فكر و اندیشه‌‌‌‏اش فاسد است. (غررالحکم ترجمه محلاتی حدیث4 416) -
مدیر وبلاگ : خیراله مهدی زاده
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
حرف شمال